הסיבה שאני מתרגל צ'י קונג

כשהתחלתי לתרגל ולעסוק בלימודי צ'י קונג לא מעט אנשים הרימו גבה, ניסיתי בעבר כמעט כל פעילות ספורטיבית אפשרית – אך מהר מאוד הרמתי ידיים. אז מה בעצם גרם לי להמשיך ולתרגל צ'י קונג? אם אתם מרגישים בדיוק כמוני, ומייחלים לרגע שבו תוכלו למצוא פעילות גופנית שתשתפר לכם את ההרגשה הכללית וגם תגרום לכם להתמיד, הקטע הבא הוא בדיוק עבורכם! אחרי קריאה קצרה תוכלו להבין למה אני מתרגל צ'י קונג באופן קבוע וממשיך להתמיד עם זה כמעט בכל בוקר.

למה אני מתרגל צ'י קונג?

כאשר הייתי מחפש פעילות ספורטיבית, הייתי מעדיף לבצע את הפעילות בשעות הערב אחרי שעות העבודה. בשעות הללו הגוף כבר מותש מיום עמוס במיוחד, והתוצאות כמובן יהיו הרבה פחות אפקטיביות. כאשר הכרתי לראשונה את הצ'י קונג הבנתי כי מוטב לבצע את התרגילים מוקדם בבוקר על מנת שההשפעה שלהם תהיה למשך היום כולו. גיליתי כי אין דבר יותר מהנה ומספק מאשר לפתוח את הבוקר עם פעילות ספורטיבית כל כך מיוחדת ושונה כמו צ'י קונג.

בנוסף אימוני ספורט רגילים אף פעם לא היו מעניינים עבורי, תמיד הייתי מחפש כיצד ניתן לעשות משהו חדש שאף אחד לא חשב עליו. היתרון המשמעותי ביותר של אימוני צ'י קונג זה שהם אף פעם לא דומים האחד לשני, תמיד תוכלו למצוא תרגילים חדשים שעדיין לא ניסיתם – כך גם תמיד תוכלו להביא את עצמכם אל קצה גבול היכולת, כי זה אולי אחד מהדברים החשובים ביותר כאשר מתעסקים עם ספורט באופן רציף ותדיר.

אני לא אוהב להתאמן עם אנשים, ההמתנה בחדר הכושר והרעש התמידי פשוט גרמו לי להפסיק להגיע. צ'י קונג זה אימון שמתבצע כולו באופן עצמאי וכמעט בשקט מוחלט, כך ש אין ספק שאני מתחיל להיות רגוע מיד שאני מתחיל לתרגל. האימונים הללו גורמים לי להרגיש הרבה יותר טוב ושלם עם עצמי, ומעולם לא הרגשתי כי הגוף שלי משתפר מיום ליום כמו שאני מרגיש אותו משתפר מאז שהתחלתי לבצע תרגילי צ'י קונג באופן יומיומי.

 

למידע נוסף על לימודי צ'י קונג בירושלים לחצו כאן

בסרטון הבא תקבלו כלים לתרגול צ'י קונג באופן עצמאי מאת אמיר פרלמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *