ציפויי שיניים

ציפויי שיניים

מחר מגיע היום הגדול בו אתם נישאת לבחיר ליבך, אך בגלל תאונה קטנה שהתרחשה במסיבת הרווקות את מוטרדת במיוחד לקראת החתונה המרגשת. במהלך המסיבה מעדת ונפלת ושברת את השן הקדמית, וכמובן שאת לא מרגישה בנוח להיות במרכז החתונה כשאת לא מסוגלת לחייך כמו שצריך.

תשמחי לדעת כי יש פתרון מצוין ומהיר לבעיה מטרידה כזו של שן שבורה, וזהו פתרון של ציפויי שיניים באמצעות טיפול מקצועי ומהיר שיחזיר לך את החיוך לשפתיים. ציפוי שיניים מעניק מענה אסתטי לבעיות נראות עם שיניים קדמיות שפוגעות בחיוך כמו שיניים שבורות, סדוקות, בולטות או בעלות צבע לא יפה.

מהם ציפוי שיניים

לכל אחד מאתנו חשוב להיראות טוב, ולכן בין הדברים הבולטים שניתן לראות על אנשים הם השיניים בזמן החיוך, דיבור, אכילה ועוד. כשמתבוננים על אדם זר ומבחינים בשיניים שאינן נראות אסתטיות, המחשבה הראשונית היא שלילית והנחה כי מדובר על אדם מוזנח שאינו משקיע במראהו ולכן זה מעיד גם אופיו או אישיותו.

כמובן שחשיבה זו אינה נכונה בהכרח, אך כדי להימנע מלקבל את הסטיגמה הזו אנשים רבים פונים אל https://www.drjerry.co.il/ כדי ליהנות מציפוי אסתטי ויפה לשיניים שיעניק להם חיוך לבן ומושלם. ציפויי השיניים הינם ציפויים המודבקים אל השן הטבעית, כך שאין מדובר על תהליך כואב או פולשני.

למי מתאים הטיפול?

ציפוי שיניים מאפשר לקבל פתרון מהיר במיוחד תוך שני מפגשים, ואפילו תוך מפגש אחד המתבצע במקום. משום כך הטיפול מתאים לאנשים המעוניינים לתקן שיניים שבורות, לסגור רווחים בין השיניים, לתקן מראה של שיניים שקועות וכמובן לשנות את צבע השיניים שיהיו בעלות צבע לבן ואחיד.

תהליך הציפוי של השיניים מתבצע לרוב בשתי שיטות – עם ציפוי עשוי חרסינה או ציפוי עשוי קומפוזיט. בשני המקרים התוצאה היא מהירה ואיכותית של שיניים יפות ואסתטיות, אך השאלה היא מהי רמת הדחיפות של הטיפול. למקרה שהובא כדוגמה בהתחלה, מענה של ציפוי קומפוזיט הוא הטוב ביותר כיוון שהוא מתבצע במקום. ציפוי החרסינה שהינו חזק ועמיד יותר דורש מדידות והתאמות מדויקות, ולכן מתבצע לרוב בשני מפגשים להשגת התוצאות המושלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *