השתלת שיניים – מרפאת מומחים בחולון

תחום השתלות השיניים מעניק מענה מצוין עבור מטופלים הסובלים מפגיעה וחוסר בשיניים מסיבות שונות כמו חבלה, מחלה, גנטיקה או כל גורם אחר המוביל למצב של נזק לשן וכך לצורך של תיקון והשלמת השיניים החסרות. כל שן בחלל הפה מורכבת מכמה חלקים – שורש השן המצוי בעומק הלסת, צוואר השן המחבר בין שורש לכותרת השן שהיא החלק הבולט במבנה השן, ואותה למעשה ניתן לראות בחלל הפה.

במקרים בהם נגרם נזק לשורש השן, יש צורך לטפל בבעיה בצורה יסודית ומקצועית ע"י רופא שיניים מומחה בתחום השתלת שיניים. כיוון שהשן מוחזקת במקומה באמצעות שורש שן חזקה ובריאה, כל נזק שנגרם עלול להחליש את עיגונה בלסת וכך לגרום לנפילה וחוסר של השן הפגועה. כיוון שהשיניים מעניקות גם מראה אסתטי, נוסף על תפקיד חיוני של לעיסה או דיבור, כל מטופל רוצה לשקם את שיניו באמצעות טיפול מתאים ומקצועי. לכן כדאי להכיר את השיטות הנפוצות להשתלות שיניים, שיוכלו להחזיר למטופלים את החיוך המושלם.

שיקום שיניים עם שתלים דנטליים

כאשר מטופל סובל מחוסר של שן אחת או יותר בפיו כתוצאה מנזק הנגרם לשורש השן, קיימת אפשרות להשלמת החסר ושיקום השיניים באמצעות שתל דנטלי שיחליף את השן הטבעית. השתל הדנטלי מחליף את שורש השן הפגועה, אותו רופא השיניים מבריג ומעגן בלסת כך שהוא מהווה מצע מושלם להתקנת כותרת השן המלאכותית (כתר).

שיטה זו נחשבת לבטוחה ומומלצת למגוון רחב של מטופלים הסובלים ממחסור של שן אחת או יותר, כיוון שניתן לבצע השתלה מידית ו\או התקנה של כתר זמני בטיפול אחד ובהתאם למצבו של כל מטופל.

השתלת שיניים ביום אחד

שיטה מהפכנית ומתקדמת המעניקה למטופלים אפשרות להשלמת שיניים חסרות בטיפול אחד בלבד. במרפאתו של ד"ר ג'רי כהן ניתן לבצע שדרוג של שיטת השתלת שיניים זו, זאת באמצעות יצירה של קיבוע מדויק עם 4-6 שתלים שיעניקו בסיס תמיכה איכותי וטוב יותר לשתלי השיניים שיעוגנו בלסת. כך מטופלים הזקוקים לעקירה והחלפה של סט שיניים שלם, יוכלו ליהנות משיניים חלופיות תוך יום אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *