השתלת שיניים

רפואת השיניים מציעה סוגים שונים של תיקונים לכל סוג ונראות של שיניים ולכל גיל. השתלת שיניים היא למעשה הפופולרית יותר בקרב אנשים בוגרים. אם אתם מחפשים לעשות השתלת שיניים ואתם מרגישים שהלכת לאיבוד בין כל האפשריות, קראו מאמר חשוב זה.

השתלת שיניים

השתלת שיניים, יכולה להתבצע על ידי התקנת שתל דנטלי, שהוא בורג טיטניום החזק מספיק כדי להציב בו מוט דמוי שן. לאחר הנחת הבורג, רופא השיניים מסיים את השן ו"מלביש" עליו כתר. 

אנשים רבים סבורים באופן שגוי, כי השתלת שיניים מהווה את כל השן החלופית, ולמעשה, השתל מחליף את השורש בלבד. רופא השיניים מניח את הכתר על גבי שורש המוחלף.

מדוע אנשים עושים שתלים דנטליים בטורקיה?

אם חסר למטופל שן או כמה שיניים, ניתן להציע השתלת שיניים במקומם. אדם חסר שיניים, עלול לגרום לעצמו למספר בעיות, כולל קשיי לעיסה או אכילה.

ברגע שמטופלים אלו שעושים השתלת שיניים, המטופל כבר לא צריך להיאבק בפערים שנגרמים כתוצאה משיניים חסרות. אנשים אלה מרגישים בטוחים יותר בחיוכם ויכולים להשתתף בפונקציות חברתיות ללא חשש ממצבים לא נוחים. 

השתלות שיניים בטורקיה, מעניקות למטופלים חיוך יפה, ביטחון רב יותר ויכולת לחזור ולאכול מזון מוצק ללא חשש, קראו בהרחבה באתר ביונד סמייל.

האם הגוף דוחה שתל?

לעתים רחוקות מאוד, גופו של אדם דוחה שתלים הנמצאים בשיניים. עצם הלסת מקבלת בקלות את השתל, והדחיות המעטות המתרחשות, נגרמות על ידי אנשים בעלי אלרגיות נדירות לסגסוגת הטיטניום המרכיבה את השתל. 

סיבה נוספת לכשל בקליטת השתלים, מגיעה מהטיפול בחולה לאחר הניתוח. ללא היגיינת פה ראויה, השיניים הרגילות נכשלות ובסופו של דבר נושרות. טיפול בשיניים בטורקיה, מונע ריקבון חניכיים וכשל במבנה בטווח הארוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *