סוגי ציפויים לשיניים

ציפויים לשיניים

ציפוי חרסינה יכולים לסייע במגוון רחב של טיפולים אסתטיים לשיניים כמו למשל במקרה של רווח, עקימות, שיניים כהות ועוד. ציפוי חרסינה לשיניים שיטופל בצורה מקצועית וטובה יוכל לסייע לנו בקבלת מראה נקי, יפה, צחור וישר. החלום של כל אחד מאתנו שיהיה לנו חיוך שכזה. כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ופיתוחים מתקדמים גם בתחום הרפואה האסתטית וגם בתחום רפואת השיניים זה בהחלט אפשרי. יש מגוון סוגים של ציפוי חרסינה לשיניים אז הינה כמה מהם שתכירו ותוכלו לבחור את המתאים ביותר עבורכם.

ציפוי חרסינה מפורצלן למינייט:

פורצלן למינייט וניר הוא אחד הסוגים של ציפויי החרסינה לשיניים והוא נחשב לטיפול שאינו מצריך את השחזת השיניים. לעתים תיתכן השחזה מינימלית מאוד. הציפויים יהיו בעובי של 0.2 מילימטר בלבד. תהליך הכנת הציפויים יהיה בדרך כלל במעבדת השיניים עצמה ויכלול בדיקה, צילום חלל הפה ולבסוף את הכנת הציפויים. היתרונות של ציפוי זה הם השמירה על מראה אסתטי ונקי לאורך שנים, הטיפול נחשב לשמרני, ניתן לבחור את צבען וצורתן של השיניים עבור התוצאה הסופית וכמובן שניתן להגיע לתוצאות במהירות יחסית (2 פגישות בממוצע). החסרונות יהיו ככל הקשורות קשורות לעבודה שמדובר בחומר שביר, טיפול יקר יחסית ושלא ניתן לשנות את צבע הציפויים לאחר ההתקנה.

ציפויים מסוג Emax:

ציפויים יוקרתיים בפיתוח שוויצרי. מסייעים בשיפור מראה החיוך וחיזוק השיניים. ציפויים אלו נחשבים לחזקים מאוד ביחס לסוגי ציפויים אחרים לשיניים והם עמידים לאורך שנים רבות. הם אינם משנים את צבען לאורך השנים ועמידים בפני כתמי מאכל למיניהם. כמו כן ניתן לבחור מבין שלל צבעים וגוונים, הם עמידים לשנים רבות וניתן לשלב אותם במידת הצורך עם כתרים בודדים. החסרונות יהיו במחיר ובצורה בהשחזת השיניים כדי להתקינן.

ציפוי מזירוקוניה:

ציפויים מיוחדים הבנויים על 2 מקשות: הבסיס יהיה מחומר הנקרא זירקוניה ועליו יהיה הציפוי של החרסינה. ציפויים אלו שכיחים במיוחד במקרים קליניים לא פשוטים וזאת על מנת לשמור על חוזק השיניים. באמצעות תוכנה גרפית ממוחשבת וצילום חלל הפה המחשב מייצר לנו מודל שיניים עליו נבצע את ההדמיה. ציפויים אלו עמידים לאורך שנים, בעלי שחיקה גבוהה אך מתאימה במקרים קליניים שיש בהם צורך לשחזר שיניים כדי לשמור על צבע זהה. החסרונות יהיו בעלות היקרה יחסית ובעובדה שמדובר בציפוי עבה המצריך השחזה לשיניים.

מחפשים טיפול זול יחסית? השתמשו בציפוי קומפוזיט:

הקומפוזיט הוא סוג של שרף שבאמצעותו הרופא מעצב את הציפוי, הצורה וכן הגוון על פיו של המטופל בהתאם להדמיה והבקשה של המטופל. מדובר בטיפול שמרני ומהיר. הטיפול מתבצע בפגישה אחת ומחירו זול יחסית לציפויים אחרים. החיסרון הוא שהציפויים הללו אינם מחזיקים לשנים רבות ויש הצורך לחדש את הטיפול בדרך כלל אחת לכמה חודשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *