רשלנות רפואית דנטלית

רופא שיניים אשר מכין תוכנית עבודה עם הלקוח לגבי הטיפולים שיש לבצע בפיו, אמור לבצע את כל התוכנית מתחילתה ועד סופה, בדיוק על פי ההנחיות הדנטליות שמבצעים רוב רופאי השיניים בארץ ובעולם.

מה נחשב כרשלנות רפואית דנטלית?

כאשר רופא שיניים מסוים לא מבצע פעולות על פי הנדרש כיוון שלא ראה כראוי את הצילומים, עקב חוסר תשומת לב או חוסר ידע, זה נחשב כרשלנות רפואית דנטלית אשר בעקבותיה על המטופל לדרוש פיצוי הולם על כל מה שקרה, בתוספת פיצוי כספי על עוגמת הנפש.

כדי לדעת באופן מוחלט אם מדובר בדבר אשר נחשב רשלנות רפואית דנטלית, יש להתייעץ עם עורך דין מומחה לעניין זה. הוא יבחן את מלוא המידע, הצילומים והמסמכים. כמו כן קיימת סבירות גבוהה שהוא יבקש גם חוות דעת של רופא שיניים מומחה שיבדוק את פיו של המטופל. לאחר קבלת המסקנות המקצועיות, הוא ידווח למטופל אם כדאי להגיש תביעה לפיצוי כספי לאור כל הנתונים של המקרה וההשלכות שלהם.

הגשת תביעה על רשלנות דנטלית

עורכי דין אשר מתמקצעים בתחום אשר נחשב כרשלנות רפואית דנטלית נעזרים לאורך כל הדרך ברופאי שיניים מומחים, אשר מסייעים להם בכל תיק מסוג זה. עם השנים הם צברו הרבה מאד ידע וניסיון ולכן הם יודעים לטפל מצוין בתיקים מסוג זה.

כמו לדוגמה תיק אשר נחשב כרשלנות רפואית דנטלית עקב נפילה של שיניים בעקבות טיפול כושל, כניסה של שתל לסינוסים, נזק לחניכיים ומקרים רבים שבהם היה על רופא שיניים בכיר לפרק את כל מה שביצע רופא השיניים הלא מקצועי, כמו כתרים וביצוע של כל הפעולות. כל התהליך כרוך בעוגמת נפש ובעלויות גבוהות. קראו בהרחבה על טיפולי שיניים רשלניים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *